Jeśli szukasz pracy w nowoczesnej firmie o międzynarodowych standardach, posiadasz odpowiednie kwalifikacje, chcesz zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności – napisz do nas. Oferujemy zatrudnienie nie tylko specjalistom i doświadczonym menadżerom, ale także pracownikom produkcyjnym, młodym specjalistom i absolwentom.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Global Brand Manager

Miejsce pracy: Łódź

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie marką w sposób globalny, z uwzględnieniem potrzeb lokalnych rynków, w ramach strategii Grupy Elfa,
  • Walidację i aktualizację strategii i biznes planu dla powierzonej marki
  • Zarządzanie portfolio marki i opracowywanie nowych konceptów produktowych, we współpracy z innymi działami
  • Opracowanie big idea dla konceptów komunikacyjnych do realizacji przez lokalne rynki
  • Analiza rynku, działań konkurencji , trendów konsumenckich i wyników badań marketingowych,  identyfikacja problemów, wskazywanie możliwości rozwoju i potencjalnych źródeł wzrostu sprzedaży, rekomendowanie działań optymalizacyjnych .
  • Opieka nad materiałami marketingowymi  marki i ich dystrybucja zgodnie z zapotrzebowaniem

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku w sektorze FMCG, najchętniej w firmie z branży kosmetycznej, szczególnie w samodzielnym wprowadzaniu produktów na rynek (do konceptu do półki sklepowej)
  • Umiejętności budowania strategii marketingowych
  • Kreatywności w działaniu, umiejętności oceny ryzyka i wypracowywania rozwiązań problemów
  • Kreatywności, zaangażowania oraz determinacji w osiąganiu celów i sukcesów
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego, znajomość jęz. rosyjskiego będzie atutem
  • Wykształcenia wyższego z obszaru marketingu / komunikacji / ekonomii lub pokrewnego

Specjalista ds. zaopatrzenia

Miejsce pracy: Chociw, gmina Widawa

Zadania:

  • Planowanie zakupów materiałów w oparciu o zamówienia i stany magazynowe
  • Kontrola i optymalizacja zapasów magazynowych w swoim obszarze zakupowym
  • Negocjacje z dostawcami
  • Obsługa procesu reklamacji
  • Obsługa dokumentacji handlowej i zapewnienie prawidłowego jej obiegu
  • Sporządzanie dokumentacji i raportów w systemie ERP.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe z obszaru logistyki
  • Doświadczenie w pracy w dziale zaopatrzenia w obszarze zapewnienia surowców i materiałów na potrzeby produkcji.
  • Znajomość systemów ERP, pożądana znajomość systemu Enova, dobra obsługa arkusza MS Excel
  • Umiejętność współpracy i komunikowania się z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Znajomość jęz. angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową na adres: hr@elfapharm.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.