Jeśli szukasz pracy w nowoczesnej firmie o międzynarodowych standardach, posiadasz odpowiednie kwalifikacje, chcesz zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności – napisz do nas. Oferujemy zatrudnienie nie tylko specjalistom i doświadczonym menadżerom, ale także pracownikom produkcyjnym, młodym specjalistom i absolwentom.

Obecnie poszukujemy doświadczonych i odpowiedzialnych kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA ds. dokumentacji i certyfikacji w dziale R&D (Safety Assessor) – miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Opracowanie i aktualizacja istniejących Raportów z Ocen Bezpieczeństwa
  • Gromadzenie i nadzór nad dokumentacją dotyczącą surowców kosmetycznych oraz materiałów stosowanych w dziale R&D i w procesie produkcyjnym.
  • Gromadzenie dokumentacji niezbędnej do wykonania ocen bezpieczeństwa produktów kosmetycznych (dossier wyrobu kosmetycznego)
  • Gromadzenie dokumentacji wymaganej do uzyskania dodatkowej certyfikacji m.in. Vegan, Cosmos, Ecolabel
  • Współpraca z laboratoriami zewnętrznymi w zakresie uzgadniania i zlecania badań niezbędnych do wprowadzenia wyrobów kosmetycznych do obrotu
  • Konsultacja deklaracji marketingowych, uzgadnianie założeń do badań aplikacyjnych, weryfikacja i akceptowanie etykiet i materiałów promocyjnych.
  • Śledzenie zmian w ustawodawstwie kosmetycznym i okołosektorowym.
  • Pomoc w opracowywaniu innej dokumentacji funkcjonującej w dziale R&D

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: chemiczne, biologiczne medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • Znajomość przepisów prawa kosmetycznego oraz zasad systemu GMP
  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i odpowiedzialność, umiejętność komunikowania się na różnych szczeblach organizacji i w zespole
  • Doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. dokumentacji i certyfikacji lub Safety Assessora
  • Ukończone szkolenia z zakresu: oceny bezpieczeństwa produktów kosmetycznych, zasad wprowadzania do obrotu wyrobów medycznych– będzie niewątpliwym atutem.
  • Prawo jazdy kat.B

CV z opisanym doświadczeniem zawodowym prosimy przesłać mailem [email protected]

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.