Jeśli szukasz pracy w nowoczesnej firmie o międzynarodowych standardach, posiadasz odpowiednie kwalifikacje, chcesz zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności – napisz do nas. Oferujemy zatrudnienie nie tylko specjalistom i doświadczonym menadżerom, ale także pracownikom produkcyjnym, młodym specjalistom i absolwentom.

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Chociw, gmina Widawa

Zadania:

  • Dokonywanie zakupów materiałów na potrzeby produkcji
  • Kontrola zapasów magazynowych
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami w celu optymalizacji warunków współpracy
  • Bieżący monitoring procesu zakupowego w zakresie realizacji zamówień, płatności i terminów dostaw
  • Współpraca z agencją celną

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie , mile widziane wyższe logistyczne
  • Doświadczenie w zakresie zakupów w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • Obsługa komputera (Word, Excel), znajomość systemów ERP
  • Cechy osobowościowe: komunikatywność,  umiejętność szukania rozwiązań, nastawienie na realizację celu

Prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@elfapharm.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami