Jeśli szukasz pracy w nowoczesnej firmie o międzynarodowych standardach, posiadasz odpowiednie kwalifikacje, chcesz zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności – napisz do nas. Oferujemy zatrudnienie nie tylko specjalistom i doświadczonym menadżerom, ale także pracownikom produkcyjnym, młodym specjalistom i absolwentom.

Obecnie poszukujemy doświadczonych i odpowiedzialnych kandydatów na stanowisko:

Specjalista w dziale Kontroli Jakości

Zadania:

  • Pobiera i analizuje próby surowców, wody, produktu i zwalnia je do produkcji
  • Pobiera i analizuje próby materiałów opakowaniowych bezpośrednich oraz zwalnia je do produkcji
  • Tworzy wzorniki produktu końcowego i materiałów opakowaniowych
  • Pobiera, analizuje próby produktu pośredniego oraz zwalnia je do dalszego etapu
  • Tworzy i prawidłowo wypełniania dokumentację laboratoryjną i związaną z systemami GMP i ISO
  • Utrzymuje aparaturę laboratoryjną w odpowiednim stanie technicznym
  • Realizuje wymagania zawarte w dokumentacji zintegrowanego systemu zarządzania
  • Współpracuje w zakresie jakościowym z innymi działami w trakcie wdrażania nowych produktów
  • Przeprowadza audyty wewnętrzne wg harmonogramu
  • Kontroluje proces produkcyjny i wstrzymuje go po stwierdzeniu niezgodności jakościowej
  • Prowadzi nadzór nad dokumentacją mikrobiologiczną oraz pobieraniem prób na badania czystości mikrobiologicznej mas, surowców i produktów
  • Zastępuje Kierownika Kontroli Jakości, Laboranta KJ

 Wymagania:

  • Wykształcenie  wyższe chemiczne lub kosmetyczne
  • Mile widziane doświadczenie w laboratorium kosmetycznym, farmaceutycznym lub chemicznym – na podobnym stanowisku
  • Umiejętność wykonywania analiz chemicznych
  • Znajomość zagadnień z obszaru systemów:  GMP, ISO 22716, ISO 9001
  • Cechy osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność

CV z opisanym doświadczeniem zawodowym prosimy przesłać mailem [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Chociw, gmina Widawa

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.