Jeśli szukasz pracy w nowoczesnej firmie o międzynarodowych standardach, posiadasz odpowiednie kwalifikacje, chcesz zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje umiejętności – napisz do nas. Oferujemy zatrudnienie nie tylko specjalistom i doświadczonym menadżerom, ale także pracownikom produkcyjnym, młodym specjalistom i absolwentom.

KIEROWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Chociw, gmina Widawa

Zadania:

  • Zarządzanie oraz koordynacja działań w obszarze produkcyjnym w celu uzyskania optymalnej efektywności procesu, rentowności oraz doskonałości organizacyjnej
  • Planowanie produkcji i zasobów w odniesieniu do prognoz oraz dostępności materiałów w wymiarze długoterminowym i krótkoterminowym
  • Zgodna z planami ilościowymi i właściwa pod względem jakości produkcja, zgodnie z normą ISO22716
  • Rozwijanie nowoczesnych standardów zarządzania procesami, ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego, proponowanie i wdrażanie zmian w organizacji, również w zakresie technologii i stosowanych urządzeń
  • Efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi, dbanie o respektowanie przepisów BHP i przeciwpożarowych
  • Monitorowanie i analizowanie procesu produkcyjnego pod kątem jakości, efektywności oraz zgodności z wdrożonymi procedurami. Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów jakościowych, dyscypliny pracy, wydajności
  • Zapewnienie  stabilnego funkcjonowania całej  infrastruktury zakładu produkcyjnego
  • Zapewnienie niezbędnych dla procesu funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego zezwoleń przewidzianych prawem, poprzez współpracę z odpowiedzialnymi urzędami lokalnymi i regionalnymi.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, zarządzanie lub pokrewne)
  • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku w sektorze FMCG, najchętniej w firmie z branży kosmetycznej, popartego sukcesami
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu, umiejętności oceny ryzyka, wypracowywania rozwiązań problemów i podejmowania decyzji
  • Energii w podejmowaniu wyzwań, otwartości na zmiany i świetnej organizacji pracy własnej, również w realizacji kilku projektów jednocześnie
  • Zdolności przywódczych, umiejętności skutecznego zarządzania zespołem, motywowania i angażowania pracowników, wyznaczając im jasne priorytety zespołowe
  • Gotowości do nauki i rozwoju, umiejętności skutecznego komunikowania się na wszystkich poziomach organizacji
  • Prawa jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub rosyjskiego będzie atutem

Prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@elfapharm.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami